• 0 222 236 00 68
  • info@alusist.com.tr

Hakkımızda

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 2019 yılında kurulan firmamız, başarılı ve kaliteli projelerde yer almaktadır. Başarıyı , alüminyum sektöründe deneyimli montaj ekipleri, uzman teknik personelle gerçekleştirmektedir. Butik projelerde müşterinin istekleri doğrultusunda, resmi işlerde ise kurumun şartnamesine uygun malzeme ve sistemlerle projelendirmelerini, üretimini ve montajını gerçekleştirmektedir.

 

Profesyonel ekibimiz tüm hizmetlerimizde her ayrıntıı titizlikle kontrol ederek  ortaya doğru ve temiz bi iş çıkması için çalışmaktadır. Geçiş yoğunluğu yaşadığınız bölgelere sizin için en uygun Eskişehir otomatik kapı sistemlerinin kurulmasından, evlerinize yeni bir oda katacak şık ve kullanışlı  Eskişehir cam balkon sistemlerine kadar bir çok hizmeti sunan ekibimiz, sunduğu her hizmeti titiz bir çalışmayla ortaya çıkarır. Alüminyumun dayanıklılığı, işlenebilir olması gibi özelliklerini yaratıcı tasarımlarıyla birleştiren Alusist Alüminyum, başarılı işler ortaya çıkarmaktadır.

 

Her kullanıcının ulaşabileceği fiyatlaral hizmet veren Alusist Alüminyum, kaliteden asla taviz vermeden, daima müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışmalar yapmaktadır.

 

 

Alusist Alüminyum İletişim Bilgileri

Adres: Alusist Metal Alüminyum Sanayi Ticaret Limited Şirketi 75.Yıl Mah. Organize Sanayi Bölgesi 7.Cadde No:52 Eskişehir

Telefon: 0 222 236 00 68